Mistrzostwa Świata w Rumunii • 8.10.2023


Mistrzostwa Świata w Rumunii 8 października 2023 – poniżej tłumaczenie listu zapraszającego do zgłoszeń.
Drodzy przyjaciele,
Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Was do udziału w Mistrzostwach Świata w Paleniu Fajki 2023, które odbędą się w Bukareszcie w dniach 6-8 października.
Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy program:
Sobota, 7 października Rejestracja i wystawa rozpoczną się o godzinie 9:00.
Spotkanie CIPC rozpocznie się o godzinie 10:00.
Uroczysta kolacja – 19:00
Wszystkie te atrakcje odbędą się w Magic Place Events – Grant (ul. Virtutii 155)
Niedziela, 8 października 10:00 – 13:00 Rejestracja i wystawa.
14:00 – 17:45 Konkurs
18:00 – 19:00 Ceremonia wręczenia nagród.
Wszystkie te atrakcje odbędą się w Magic Place Events – Grant (ul. Virtutii 155)
Ceny za wydarzenie wynoszą 60 euro za bilet na zawody i 70 euro za uroczystą kolację.
Zdecydowanie zalecamy zakup biletów online, za pośrednictwem strony internetowej 2023.pipaclub.ro.
Do każdego zakupu otrzymasz kod potwierdzający, który będziesz musiał podać podczas rejestracji w październiku.
Po zakupie zdecydowanie zalecamy rejestrację online.
Alternatywnie możliwa jest wyłącznie rejestracja (osoby, wystawcy lub zespołu) za pośrednictwem strony internetowej ( https://2023.pipaclub.ro/registration/ , poprzez formularz kontaktowy tutaj https://2023.pipaclub.ro/kontakt/ , pisząc do mnie na raducucuta@gmail.com lub kontaktując się ze mną telefonicznie lub WhatsApp pod numerem +40722557986 ). Niemniej jednak gorąco zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów za pośrednictwem strony internetowej. To naprawdę pomaga nam w organizacji imprezy!
Rejestracja online jest otwarta do 31 sierpnia 2023 r. Uprzejmie prosimy również prezydentów organizacji narodowych o przesłanie nam potwierdzenia udziału w Kolacji Prezydentów do dnia 1 sierpnia 2023 r. W przypadku Uroczystej Kolacji jesteśmy gotowi spełnić specjalne życzenia dietetyczne ze względów zdrowotnych, etycznych i religijnych. Skorzystaj z wyżej wymienionych metod kontaktu, aby nas o tym powiadomić.
Przygotowaliśmy również listę propozycji noclegów i wycieczek, dostarczonych przez agencję turystyczną w Bukareszcie. Sprawdź ich oferty i skontaktuj się z nimi, jeśli jesteś zainteresowany! Zalecamy korzystanie z Airbnb lub Booking.com w celu sprawdzenia alternatywnego zakwaterowania. Bukareszt ma wiele do zaoferowania, a ceny są przystępne.
Jeśli chodzi o transport, można skorzystać z komunikacji miejskiej – istnieje możliwość bezpośredniego płacenia zbliżeniowymi kartami kredytowymi (więcej szczegółów na temat płatności tutaj – https://www.stbsa.ro/card_contactless a za metro tutaj – http:/ /www.metrorex.ro/trip_titles_of_sales_p1385-2 ). Alternatywnie możesz zainstalować Bolt lub Uber na swoich telefonach komórkowych i korzystać z tych platform współdzielenia przejazdów. Są niedrogie i z wyjątkiem popołudnia 6 października ruch będzie niewielki, a ceny niższe niż w godzinach szczytu.
Jeśli masz inne prośby lub pytania, nie wahaj się nas zapytać! Czekamy na Ciebie w Bukareszcie,
Radu-Alexandru Cucută PCCR
Bookmark the permalink.