Integracja miłośników szlachetnego tytoniu – zaproszenie na Mistrzostwa w Paleniu Cygar

inspiradoDrodzy miłośnicy szlachetnej sztuki palenia fajki a także cygar. Mam przyjemność przekazać zaproszenie do udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu które odbędzie się już wkrótce. Wydarzeniem tym będą Polskie Eliminacje do Mistrzostw świata w Paleniu Cygar. Celem spotkania, poza turniejową rywalizacją będzie szeroko pojęta integracja środowiska koneserów dobrego tytoniu i propagowanie kulturalnego palenia. Zapowiada się miły towarzyski wieczór po zawodach w strefie VIP jednego z Warszawskich lokali, gdzie uczestnicy w wyśmienitym towarzystwie miło spędzą czas. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie wpisowego. Nasi koledzy fajczarze wielokrotnie pokazali ze potrafią uzyskiwać rekordowe czasy w paleniu cygar i mają realne możliwości aby powalczyć o krajowy prymat i cenne nagrody. Przykładem niech będzie informacja, że podczas ostatniego treningu 11 maja w Warszawie nasz kolega Michał Perczyński uzyskał najdłuższy czas. Paląc cygaro Macanudo Inspirado Marevas (format dłuższej corony: 5 1/8 x 42) pokonał i zostawił w tyle wszystkich rywali kolegów od cygar. Biorąc pod uwagę że lista zgłoszeniowa nie jest z gumy zapraszam do podejmowania decyzji o uczestnictwie. Organizator przygotował bardzo przyjazną stronę informacyjno zgłoszeniową na której proponuje wygodne formy płatności wpisowego. Dodatkowym argumentem zachęcającym do udziału jest atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy na Krakowskim Przedmieściu.
Poniżej komunikat organizatora wraz z programem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w CSWC (Cigar Smoking World Championship) Eliminacjach Mistrzostw Świata w Paleniu Cygar, które odbędą się 3 czerwca br. w Rico’s Concept przy ul. Krakowskie Przedmieście 16/18. To impreza dla miłośników dobrych cygar i dobrego alkoholu, na której będziemy mogli powalczyć o jak najlepszy czas w długości palenia cygar.

Rico’s Concept to budynek na Starym Mieście, zaraz przy wejściu do Uniwersytetu Warszawskiego, o wystroju art.-deco, w którym ponad 100 lat temu mieściły się łaźnie tureckie. Będzie przaśnie, alkohol, bufet, muzyka i miejmy nadzieję fajna atmosfera, zawody poprowadzi Marko Bilić, ambasador cygar . A po konkursie idziemy ruszyć nóżką do Organzy, gdzie również oczekuje strefa VIP, stół z napitkami, no i ciekawe towarzystwo.
Nagroda główna to wyjazd na Finał Mistrzostw Świata w Paleniu Cygar Split, Chorwacja (2-4.09.2016), w tym przelot, hotel/wyżywienie, opłata uczestnictwa (nagroda od Scandinavian Tobacco Group Polska Sp. z o.o.) + ekskluzywny alkohol (nagroda od firmy M&P Pavlina Sp. z.o.o. Sp.k. ). Pozostałe atrakcyjne nagrody otrzymują miejsca 2-5.
Bilety na Imprezę sprzedajemy na stronie www: http://wdcc.waw.pl/warszawski-klub-cygarowy/mistrzostwa-swiata-w-paleniu-cygar-2016/
160 zł – Udział w Imprezie i Konkursie
100 zł – Udział w Imprezie jako Obserwator (bez Udziału w Konkursie)

PROGRAM
Termin: Piątek 3 czerwca 2016r
Adres: Rico’s Concept ul. Krakowskie Przedmieście 16/18, 00-325 Warszawa
16:30 start rejestracji
18:00 oficjalne powitanie
18:30 start Eliminacji
ok.21.30 (lub wcześniej) zakończenie Eliminacji
po 22:30 kontynuacja imprezy w Klubie Organza przy ul. Mazowieckiej 12, W-wa

Bookmark the permalink.