Puchar Świata Drużyn Klubowych we Lwowie

Trzynastego października 2019 we Lwowie na Ukrainie odbył sie fajczarski turniej pucharowy wieńczący światowy festiwal fajki.
Data na tylko pozór kolidowała z wyborami do sejmu i senatu. Prawie wszyscy reprezentanci Polski na Puchar Świata zaopatrzyli sie uprawnienia i zagłosowali w konsulacie we Lwowie. Rada Polskich Klubów Fajki zgłosiła rekordową liczbę 52 uczestników podzielonych na 14 drużyn. Z nieznanych powodów nie stawiła się na starcie drużyna AFA. Do turnieju zarejestrowano 62 drużyny, 254 uczestników z całego świata.
W głównej klasyfikacji drużynowej zwycięzcą została włoska drużyna Calumet Pipa Club”A”. Czas drużynowego zwycięzcy Pucharu Świata 6:40:14.
Indywidualnym zwycięzca został Paolo Simioni z Calumet Pipa Club „A”. Czas zwycięzcy 02:38:01
Najlepszym polskim uczestnikiem okazał się Michał Perczyński z drużyny Sherlock Holmes Pipe & Cigar Club A. Michał zajął 17 miejsce i uzyskał czas 01:52:42. Gratulacje dla Michała który swoim występem potwierdził swoją stabilną formę i panowanie nad presją prestiżowej imprezy.
Poniżej zamieszczam listę rankingową naszych drużyn klubowych.