Zaproszenie na jubileusz 15-lecia KKF Konin


Z ostatniej chwili!
Organizatorzy Jubileuszowego Turnieju z okazji Jubileuszu XV – lecia KKF Konin nadesłali aktualizację wcześniejszego zaproszenia. Przekazujemy uczestnikom więcej szczegółów, w tym również o fajce i tytoniu. Prezydent Miasta Konina zgodził się objąć patronatem Turniej. Pan Prezydent zaszczyci zawody swoją obecnością i wręczy laureatom czołowych miejsc ufundowane przez siebie puchary.

Odpowiadając na liczne zapytania zamieszczamy ilustracje fajki i tytoniu wraz z opisami. Fajka powstała w przemyskiej pracowni mistrza Henryka Worobca. Poniżej więcej szczegółów
Wymiary fajki konkursowej
długość całkowita 150mm
długość główki z ringiem 75mm
wysokość główki 50mm
średnica otworu 20mm
średnica ringu metalowego 13mm
kołeczek do fajki tradycyjny, z oznaczoną głębokością fajki
Tytoń konkursowy
Tytoniem konkursowym będzie W.O. Larsen Signature
W skład mieszanki owego tytoniu wchodzą ; dojrzała amerykańska Virginia, Burley z Meksyku i szczyptą Virginia z Malawi oraz Black Cavendish w wersji Loose Cut czyli tytoń przetarty i gotowy do palenia. Aromat składa się z aromatów owocowych , z owoców leśnych, wanilii i karmelu. Może nie będzie mega-długo ale będzie smacznie i aromatycznie.

W roku 2014 przypada 15 rocznica istnienia Konińskiego Klubu Fajki. Zgodnie z tradycją jubileusz będzie uczczony ogólnopolskim spotkaniem miłośników fajki. Sztab organizacyjny stanowią połączone siły klubu jubilata i Fajkowo Cygarowego Klubu Trafika Poznań. Organizatorzy zapowiadają bardzo atrakcyjny program i bogactwo nagród. Fajkę turniejową wykonuje mistrz Henryk Worobiec. Tytoń konkursowy dostarcza Scandinavian Tobacco Group. Limit miejsc 70. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń 11 listopada 2014. Organizatorzy uwzględnili w programie czas na obrady RPKF. Impreza odbędzie się w restauracji Kresowianka w Koninie przy ulicy Kolskiej 55a. Pełną informację znajdziecie w pliku zaproszenia. Dostępny jest również plakat jubileuszu Konińskiego Klubu Fajki.

Bookmark the permalink.