RPKF w żałobie – zmarł Krzysztof Liedel

Wstrząsnęła nami wiadomość o odejściu naszego drogiego przyjaciela Krzysztofa Liedela. Krzysztof aktywnie udzielał się w wielu instytucjach. Dla nas pozostanie w pamięci jako niezapomniany prezydent Fajkowo-Cygarowego Klubu Sherlocka Holmesa. Wiedzieliśmy o jego zmaganiach z chorobą, ale do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję że wkrótce wyzdrowieje. Niestety stało się inaczej.
W imieniu Rady Polskich Klubów Fajki składamy szczere wyrazy współczucia rodzinie Krzysztofa oraz wszystkim którzy cierpią po jego odejściu.
Henryk Rogalski
prezydent RPKF

Informację o pogrzebie naszego przyjaciela udostępniła córka Krzysztofa, pani Paulina

Poniżej zamieszczam informacje o uroczystości pogrzebowej mojego Taty – Krzysztofa Liedela.
Każdy kto chce go pożegnać, zamiast kupować kwiaty, może wspomóc cel, który był bardzo bliski jego sercu, poprzez dokonanie wpłaty na rzecz:
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Opactwie
Numer konta: 33 8736 0006 3007 3700 8596 0001
(strona internetowa SOSW w Opactwie: http://soswopactwo.pl/ )
Gdyby okazało się, że ze względu na panujące obostrzenia i ograniczenia liczby osób w kościele, nie wszyscy mogliby wejść do środka, przed kościołem znajduje się plac z nagłośnieniem, a drzwi do świątyni pozostaną otwarte.
Dla osób, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu, będzie istniała możliwość obejrzenia transmisji internetowej Mszy Świętej na kanale youtube
parafii bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie:
https://www.youtube.com/channel/UCPJaqasUmZgHo5jisn-rymg

Bookmark the permalink.