Relacja z jubileuszu KKF Konin

Zgodnie z kalendarzem Rady Polskich Klubów Fajki w dniu 6 grudnia 2014 w Koninie w restauracji Kresowianka miały miejsce obchody z okazji Jubileuszu 15-lecia Konińskiego Klubu Fajki. W przedsięwzięcie zorganizowania zawodów zaangażowane były 2 kluby, KKF Konin I Klub Cygarowo Fajkowy Trafika Poznań. Udział wzięło 75 uczestników z 15 polskich klubów w tym 4 kobiety. Turniej palenia fajki wygrał Damian Mucha z Klubu Fajkowo Cygarowego Trafika Poznań. Czas uzyskany przez zwycięzcę to 2 godziny 6 minut i 20 sekund. Drugie miejsce zajął Zenon Budych z Klubu Miłośników Fajek z Szamotuł – czas 1:46:42. Trzeci Michał Perczyński z Klubu Fajkowo Cygarowego im. Sherlocka Holmesa palił fajkę przez 1:41:44.

Najlepszy czas spośród kobiet uczestniczących w rywalizacji uzyskała Elżbieta Berlińska. Drużynowym zwycięzcą zawodów Koninie został Klub Miłośników Fajek z Szamotuł. Twórca pięknej fajki turniejowej mistrz Henryk Worobiec z Przemyśla był również obecny na zawodach. Tytoń konkursowy W.O. Larsen Signature dostarczyła firma Scandinavian Tobacco Group. Jerzy Wilczkowiak, prezydent KKF Konin odebrał liczne gratulacje i okolicznościowe upominki.
Jubileusz Konińskiego Klubu Fajki zaszczycił swoją obecnością Prezydent Miasta Konina. Pan Prezydent był na uroczystym otwarciu spotkania oraz na ceremonii wręczania nagród.
Gospodarze miłego spotkania fajczarzy w Koninie zapowiedzieli kontynuację cyklu kameralnych barbórkowych zawodów z udziałem żeglarzy.
Poniżej link do 5 stronicowego kompletu wyników w skład którego wchodzą lista indywidualna, drużynowa i lista kobiet.

Bookmark the permalink.