Grand Prix Fajczarzy Polskich

1Z inicjatywy Bydgoskiego Bractwa Fajkowego LEGION od bieżącego roku prowadzona będzie klasyfikacja w ramach Grand Prix Fajczarzy Polskich. Każdy uczestnik zawodów w wolnym paleniu fajki gromadzić będzie punkty, a nagrodą w końcowej klasyfikacji będzie trofeum Kryształowej Fajki. BBF Legion nadesłało szczegółową informację w tej sprawie, którą publikujemy poniżej.

Ogłaszamy wszem i wobec, że rok 2015 będzie również pierwszym rokiem zmagań w ramach Grand Prix Fajczarzy Polskich. Rywalizacja odbywać się będzie wraz z organizowanymi w ciągu całego sezonu turniejami fajczarskimi. Na ostatnim, grudniowym spotkaniu 2015 roku w Bydgoszczy odbędzie się ceremonia wręczenia nagród dla najwytrwalszych, najlepszych fajczarzy tegorocznego sezonu. Zdobywca największej ilości punktów na wszystkich turniejach biorących udział w rywalizacji otrzyma symboliczną Kryształową Fajkę. Mniejszy model trafi w ręce fajczarza, który będzie mógł poszczycić się najlepszym czasem palenia w całym sezonie.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników fajki do wzięcia udziału w tejże rywalizacji. Każdy z fajczarzy będzie mógł na bieżąco śledzić swoje postępy na stronie http://grandprix.fajki.bydgoszcz.pl. Dane będą uaktualniane po każdym konkursie zakwalifikowanym do udziału w Grand Prix.

Pierwszym turniejem rozpoczynającym zmagania Grand Prix będą I Ogólnopolskie Zawody im. Sherlocka Holmesa w wolnym paleniu fajki, które odbędą się w dniach 17-18 stycznia 2015 rok w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni.
Szczegóły zasad rywalizacji w ramach Grand Prix zostały przekazane prezydentom wszystkich klubów.

Liczymy na dobrą zabawę i życzymy takowej wszystkim zainteresowanym
organizator Grand Prix Fajczarzy Polskich
Bydgoskie Bractwo Fajkowe LEGION

Bookmark the permalink.